Silosokombajny - Agroplastmet

href="http://edodatki.pl/widget/kalendarz" title="Kalendarz na stronę">Kalendarz na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne

Silosokombajny

Oferta


SILOSOKOMBAJN Z364

        Silosokombajn zawieszany, jednorzędowy do zbioru kukurydzy. Przeznaczony jest dla gospodarstw indywidualnych wykorzystujących kukurydzę do karmienia zwierząt. Odpowiednia budowa silosokombajnu pozwala na zbiór kukurydzy w postaci drobnej sieczki, która może być przeznaczona do bezpośredniego skarmiania lub do sporządzenia kiszonek. Silosokombajn ten ścina kukurydzę, rozdrabnia łodygi, kolby i liście.
Zastosowanie zespołu cepów umieszczonych na obwodzie wirnika i regulowanego klepiska pozwala na roztarcie każdego ziarna.
Silosokombajn jest maszyną agregowaną na trzy punktowym układzie zawieszenia (TUZ) ciągników klasy 6-7 KN tj. Ciągniki Ursus C-360, MF-255, Zetor-7011 i większe


SILOSOKOMBAJN Z375

        Silosokombajn dwurzędowy, przeznaczony do zbioru całych łodyg kukurydzy i ich rozdrabniania. Dzięki zastosowaniu urządzenia rozdrabniającego maszyna zapewnia rozdrobnienie każdego ziarna tych roślin, co ma korzystny wpływ na zakiszenie. Istotną zaletą tej maszyny jest brak wpływu rozstawu rzędów i równomierność plonu roślin na proces ścinania.

płatnik pobierz
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego